Oferta nowoczesnych garaży

Garaż stalowy Optycznie i ekonomicznie najlepszy garaż prefabrykowany
Niezależnie od tego, czy jest to garaż pojedynczy, garaż podwójny czy garaż rzędowy – stalowy garaż Siebau oferuje jako garaż prefabrykowany najróżniejsze możliwości

Płaski dach zadaszenie: Nasze wiaty są zbudowane wyłącznie z płaskim dachem i mają nachylenie dachu około 1 stopnia. Woda deszczowa lub woda kondensacyjna są więc bardzo skutecznie rozpraszane w kierunku rynny, a ocynkowany materiał dachowy może wysychać ponownie i ponownie. W ten sposób tworzymy optymalne połączenie pomiędzy efektywnym prowadzeniem wody a najlepszym możliwym prostym wyglądem. Nawiasem mówiąc, każda wiata jest już dostarczana standardowo z rynną i rurą spustową. Rynna jest tutaj ładnie ukryta za wykończeniem dachu (Attica) i dlatego jest z zewnątrz tak dobrze widoczna, jak niewidoczna. Nawiasem mówiąc, w wielu drewnianych wiaty garażowe lub wiaty garażowe w sklepie ze sprzętem nie ma standardowo tylnego parapetu, rynny i rury spustowej. Ponadto stalowa wiata z Siebau jest dostarczana bezpośrednio z dopasowanymi stopkami, które pozwalają nawet na regulację poziomu +15 cm / – 5 cm. W ten sposób można skompensować niewielkie nierówności na nieruchomości. Stopki słupów są mocowane za pomocą dołączonych specjalnych śrub mocujących na fundamencie dostarczonym przez klienta. Oznacza to, że z wyjątkiem fundamentu, wszystkie niezbędne materiały do założenia nowego parkingu są już zawarte w standardzie. Ponownie, nie dotyczy to większości wiata samochodowego lub wiaty samochodowej. Prefabrykowany garaż ze stali Siebau jest dostarczany w pojedynczych elementach i dzięki temu może być wbudowany w trudno dostępne miejsca. Jednocześnie dzięki modułowej konstrukcji możliwe są kompletne systemy modułowe niemal w każdym rozmiarze
Kolory: 7 dekoracyjnych kolorów tynku i 3 kolory poddasza (kolor poddasza według opcjonalnego RAL) Bramy: wyposażone w bramy segmentowe lub bramy skrzydłowe Akcesoria: Praktyczne systemy wewnętrzne, drzwi, okna Ekstremalna trwałość: Galvalume ocynkowane – wytrzymuje do 5 razy dłużej niż konwencjonalne cynkowanie Obciążenie śniegiem: minimalne obciążenie śniegiem 125 kg / m2 (z możliwością rozbudowy) Najlepszy stosunek jakości do ceny : Otrzymujesz najbardziej elastyczny system garażowy w najlepszych cenach Montaż: Usługa montażu w całym kraju (opcjonalnie)

Rozmiary, technologia i możliwości stalowych garaży

Bramy garażowe zapewniają bezpieczny dostęp do garażu i charakterystyczny wygląd.

Dostępnych jest 6 eleganckich bram skrzydłowych lub 4 aktualnych drzwi napowietrznych z podwójnym wypełnieniem izolacyjnym. Jest to możliwe tylko z Siebau: Możesz także wyposażyć swój nowy garaż na dach płaski w drugą bramę garażową w tylnej ścianie! A jeśli ma być „automatyczny”, możesz oczywiście wyposażyć nasze drzwi uchylne i segmentowe w elektryczny napęd drzwi. Dzięki temu możesz wygodnie otworzyć garaż z samochodu za pomocą mini nadajnika.

Akcesoria do Twojego garażu

Podobnie jak w przypadku naszych wiaty do wyposażenia, dla naszych garaży na dachach płaskich dostępny jest dobrze przemyślany system wnętrza. W ten sposób porządkujesz wszystkie rzeczy codziennego życia!  

Rozmiary garaży

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.