Ekologiczna energia dla Twojego domu

Najlepszy czas na inwestycje w odnawialne źródła energii z uwagi na ulgę termomodernizacyjną.

Panele fotowoltaiczne na Twojej działce

Głowa pełna dalekosiężnych planów, wielkich idei i starannie uporządkowanych wartości to już niemal nieodłączny atrybut współczesnego człowieka świadomego specyfiki czasów, w których żyje i które współtworzy. Rozmaite ideały i dumnie brzmiące hasła mogą jednak urzeczywistnić się w świecie tylko wtedy, kiedy przyświecają one codziennym drobnym wyborom, pozornie małym korektom rzeczywistości wokół, mając jednocześnie potencjał inicjowania dużych, widocznych gołym okiem tendencji do zmian. 

Doskonałą ilustracją logiki tego procesu jest obecne dążenie do zwiększania świadomości ekologicznej przekładające się na oddolną chęć działania na rzecz dobra naszej planety. Właśnie tutaj upatrywać należy przyczyny rosnącej popularności rozmaitych odnawialnych źródeł energii, w tym przede wszystkim bazujących na energii słonecznej instalacji fotowoltaicznych.

Kiedy podejmujemy się współpracy przy tworzeniu Państwa najbliższego otoczenia, czyli  wykonania przydomowej instalacji fotowoltaicznej, wiemy, że współtworzymy unikalne miejsce, z którym będą Państwo związani przez lata. Co więcej – mamy świadomość, że decyzja o wykorzystaniu alternatywnego źródła energii to przejaw odpowiedzialności oraz chęci budowania swojej niezależności energetycznej, dalekowzroczna inwestycja, mająca pomóc zaoszczędzić w dłuższej perspektywie dużo pieniędzy. To wszystko powody, dla których oddajemy w Państwa ręce bogatą ofertę różnych możliwości współpracy przy budowaniu wysokiej jakości nowoczesnej instalacji, która umożliwi realizację obliczonego na wiele lat planu oszczędności i ekologicznej aktywności.

Dobór paneli

Różne warunki, w których powstaje każda z instalacji sprawiają, że jesteśmy zobowiązani do każdego projektu podejść z taką samą energią i zaangażowaniem, by zoptymalizować wytwarzaną w każdym przypadku ilość energii. Jednym z elementów tej optymalizacji jest właściwy dobór paneli fotowoltaicznych. Tutaj bierzemy pod uwagę nasłonecznienie miejsca, w którym instalacja ma się znajdować, dostępną powierzchnię, zakładany uzysk energetyczny, a także preferencje właścicieli co do wyglądu instalacji.

Planowanie

Na tym etapie również ważna jest szczegółowa wiedza o działaniu fotowoltaiki. Wiedza, którą mamy i którą dzielimy się z Państwem, sporządzając plan instalacji, w szczególności rozmieszczenia poszczególnych jej elementów. Służymy pomocą niezależnie od tego czy na wcześniejszym etapie zapadła decyzja o montażu instalacji wyspowej, czy też instalacji z przyłączem sieciowym. W obu przypadkach, po analizie wszystkich zmiennych wynikających z położenia domu czy garażu, na którym ma się znaleźć instalacja, doradzamy Państwu najkorzystniejszy wariant jej rozplanowania. Pomagamy też wybrać najlepsze urządzenia i elementy wspomagające instalację, takie jak inwerter, akumulator czy cały system okablowania instalacji.

Doradztwo

Jesteśmy z Państwem od chwili podjęcia decyzji o montażu fotowoltaiki. Przedstawiamy wszystkie korzyści płynące z tego rozwiązania, w oparciu o rzetelną wiedzę objaśniamy schemat działania różnych wariantów instalacji. Informujemy o ewentualnych wadach, analizujemy skalę oszczędności w 

Państwa indywidualnej sytuacji, zapoznajemy z sytuacją formalno – prawną właścicieli fotowoltaiki. Przekazujemy też informacje i ułatwiamy ubieganie się o dofinansowania dla przyszłych prosumentów, wykorzystując ogólnopolskie lub lokalne programy wsparcia finansowego.

Montaż

Po przejściu całej opisanej przed chwilą drogi, szybko i sprawnie montujemy instalację, przypominamy o zadaniach, jakie stoją przed prosumentem i wyjaśniamy – w przypadku instalacji sieciowej – procedurę rozliczania nadwyżki energetycznej z zakładem. 

Podobnie jak na każdym etapie współpracy, staramy się rozwiać wszelkie rodzące się na bieżąco wątpliwości, po czym zostawiamy instalację w Państwa rękach, dumni, że mogliśmy być częścią przedsięwzięcia przybliżającego Państwa do energetycznej niezależności a nas wszystkich – do właściwego i efektywnego wykorzystania odnawialnych zasobów energetycznych naszej planety.

Kalkulator opłacalności fotowoltaiki

 

Sprawdź opłacalność inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne w perspektywie nadchodzących lat. Oblicz opłacalność wybranych przez Ciebie paneli słonecznych oraz kosztów jakie poniesiesz podczas instalacji paneli słonecznych. Dowiedz się, czy miejsce w którym znajduje się Twoja nieruchomość jest dostatecznie nasłonecznione i czy inwestycja w fotowoltaikę jest dobrym rozwiązaniem. Dokonaj obliczeń już teraz i bądź świadom korzyści korzystania z odnawialnej energii elektrycznej w swoim domu. 

Zapytaj o wycenę

Wypełnij poniższy formularz i załącz niezbędne pliki. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu Twojej prośby.

Jeśli chcesz przyspieszyć obsługę i uzyskać bezpośrednie informacje, skontaktuj się z nami telefonicznie lub pisząc na adres kontakt@dachnad.pl.