O nas

Dachnad to rodzinne przedsiębiorstwo powstałe w jako wynik pasji i zainteresowań. Syn i ojciec; obaj perfekcjoniści kochający samochody, którzy garaż traktują jak swój drugi dom. Jak pokazuje wiele wybitnych przykładów garaż stanowił inkubator wielu znanych przedsiębiorstw na całym świecie, w naszym przypadku ów garaż stanowił inspirację i cel sam w sobie.

Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem modułowych wiat garażowych oraz nowoczesnych garaży wolnostojących. Nasze wiaty wykonujemy ze stali co zapewnia wysoką wytrzymałość, modułowa budowa może zostać zaadaptowana do prawie każdej nieruchomości.

Zbudujemy miejsce postojowe dla Twojego samochodu niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza czy podwójna wiata garażowa lub cały wiszący system rzędowy. Zaprojektujemy i wykonamy nowoczesne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb 

Z zamiłowania do motoryzacji!

Wiaty garażowe oraz garaże

Bezpieczeństo

Pracy jak również jej efektów. Projektowane przez nas wiaty wykonywane są zgodnie z normami budowlanymi co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i odporności naszych konstrukcji.

Jakość

Nasze produkty objęte są 10 letnią gwarancją. Wszystkie elementy wykonujemy z najwyższej jakości stali z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Design

Nowoczesny i ponadczasowy wygląd naszych produktów to gwarancja zadowolenia na długi czas. Nasze realizacje poza aspektem użytkowym są również efektownym wykorzystaniem gruntu.