Oferujemy produkty i usługi w zakresie części nierdzewnych, aluminiowych i stalowych.

Korzystamy z laserów 2D i 3D oraz sterowanych cyfrowo giętarek. Spawamy, cynkujemy i malujemy proszkowo detale z metalu.

Możliwy zakres współpracy - oferta usług

Przywiązujemy najwyższą uwagę do jakości świadczonych przez nas usług. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Stosowane przez nas surowce i półprodukty pochodzą tylko od czołowych dostawców (polskich i zagranicznych). 

Potwierdzeniem jakości oferowanych usług i naszych standardów jest Certyfikat Systemu Zarządzania PN-EN ISO 9001: 2015-10 w zakresie laserowego cięcia oraz gięcia przy użyciu giętarek cyfrowych.


Cięcie laserem 2D

Cięcie laserowe blach stalowych, konstrukcyjnych, nierdzewnych i aluminiowych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz. Wycinamy elementy o dowolnym zaprojektowanym kształcie. Posiadane przez nas lasery pozwalają na cięcie blach o grubości do 25 mm.

Cięcie laserem 3D

Wykonujemy również cięcie laserem rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz. Wycinamy elementy o dowolnym zaprojektowanym kształcie. Laser 3D tnie profile zamknięte oraz otwarte. Istnieje możliwość cięcia pod kątem 45 °.

Gięcie blach

Oferujemy usługi gięcia wyrobów metalowych na prasach krawędziowych. Dzięki wykorzystaniu pras szwajcarskiej firmy Bystronic, światowego lidera w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki blach, możemy zapewnić najlepszą dostępną wydajność, precyzję i jakość wykonania produkowanych części.

Niekończące się możliwości

Spawanie

Duże doświadczenie zatrudnionych przez nas techników i spawaczy pozwala na wykonanie precyzyjnych spawów w spawaniu stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz aluminium i tytanu. Zrobotyzowane stanowiska spawalnicze gwarantują wysoką powtarzalność spoin oraz szybszą realizacji prac. W zależności od projektu spawamy technikami TIG, MIG oraz laserem.

Cynkowanie

Wykonane ze stali czarnej detale cynkujemy galwanicznie lub ogniowo zgodnie z wymaganiami projektowymi. Cynkowanie ogniowe według normy EN-ISO 1461 gwarantuje, że nasze produkty będą trwale zabezpieczone przed korozją. Detale zanurza się w kąpieli cynkowej z płynnym cynkiem o temperaturze 450º C czego efektem jest powstanie powłoki cynkowej na powierzchni stali.

Malowanie proszkowe

Malujemy proszkowo przy pomocy technologii farb polimerowych. W celu zapewnia najlepszej ochrony przed korozją stosujemy system DUPLEX. To najskuteczniejsza, a zarazem jedna z najnowocześniejszych metod pokrywania metali. Dzięki ścisłej kontroli parametrów oraz licznym badaniom otrzymane powłoki spełniają obowiązujące normy jakości.

Park maszynowy

Posiadamy maszyny niezbędne do wykonywania kompletnych zleceń obróbki metali począwszy od cięcia po gięcie i powlekanie w ramach jednego procesu produkcyjnego w sposób optymalny i ekonomiczny. Precyzyjne prasy krawędziowe CNC gwarantują dużą dokładność gięcia i powtarzalność operacji.

Wycinamy elementy o dowolnym zaprojektowanym kształcie. Posiadane przez nas lasery umożliwiają cięcie grubych blach oraz elementów przestrzennych jak rury czy profile. W skład linii produkcyjnej naszego nowoczesnego zakładu wchodzą wycinarki laserowe sterowane numerycznie, które zapewniają szczególnie wysoką wydajność, precyzję i jakość cięcia. 

Laser BLM LT 8.10 3D

 • Cięcie profili i rur od ∅12 do ∅240 mm
 • Waga rury / przekroju do 40 kg / m
 • Grubość cięcia do 12 mm
 • Długość załadunku i rozładunku do 6,5 m
 • Automatyczne systemy załadunku i rozładunku
 • Aktywny SCAN do pomiaru i kompensacji błędów spowodowanych przez wygięte lub skręcone odcinki
 • Materiały nadające się do cięcia: stal miękka, stal nierdzewna, aluminium, miedź, mosiądz

Bystronic BySprint 3015 (3kW)

Umożliwia cięcie blach:

 • gatunek stali zwykłej do 20mm,
 • stal nierdzewna (inox) do 12mm,
 • aluminium do 8mm,
 • maksymalny rozmiar arkusza 3000mm x 1500mm.

Bystronic BySprint PRO 3015 (4,4kW)

Cięcie blach:
 • gatunek stali zwykłej do 25mm,
 • stal nierdzewna (inox) do 20mm,
 • aluminium do 12mm,
 • maksymalny rozmiar arkusza 3000×1500.

Bystronic ByStar 4020 (6kW)

Cięcie blach:
 • gatunek stali zwykłej do 25mm,
 • stal nierdzewna (inox) do 25mm,
 • aluminium do 15mm,
 • maksymalny rozmiar arkusza 4000mm x 2000mm.

Gięcie blach

Oferujemy usługi gięcia blach na prasach krawędziowych CNC, gwarantujące wysoką dokładność gięcia i powtarzalność operacji. Możliwość wykonania profili prostych i wielościennych, części i konstrukcji z blach o grubości od 0,5 do 12 mm, co w wielu przypadkach eliminuje spawanie, obniża koszty wytwarzania i skraca czas wykonania. Gięcie elementów ze ściankami o wysokości do 300 mm. System sterowania prasą krawędziową Beyeler Xpert oparty jest na najnowszych systemach CNC, a oprogramowanie technologii ByBend wykorzystuje zaawansowane rozwiązania z zakresu programowania CAD / CAM.
Oprogramowanie skraca czas przygotowania produkcji
Wzrost szybkości produkcji 80%

Bystronic Beyeler Xpert 100T i 250T

Prasy krawędziowe o nacisku 100T i 250T pozwalają na gięcie blach:

 • ciśnienie od 100 do 250 ton,
 • grubości od 0,5 mm do 12 mm,
 • max długość gięcia 2500 – 3100 mm,
 • grubość giętych blach zależy od długości i promienia gięcia.
 • zwiększony skok maszyny o 200 mm pozwala nam na gięcie elementów o ścianach do wysokości 300 mm.
 • max. prędkość robocza ruchu: 20 mm / s

Malowanie proszkowe

To najskuteczniejsza, a zarazem jedna z najnowocześniejszych metod pokrywania metali. Farby proszkowe chronią metalową powierzchnię przed zarysowaniami, korozją, ścieraniem, a także chronią przed chemikaliami i detergentami. Malowanie proszkowe to proces, w którym suche, dobrze zmielone cząsteczki pigmentu i żywicy są ładowane elektrostatycznie i rozpylane na elektrycznie uziemione przedmioty. Naładowany i rozpylony proszek przylega do powierzchni przedmiotu do momentu stopienia się w piecu w jednorodną powłokę w wyniku działania wysokiej temperatury. Farby proszkowe nie zawierają rozcieńczalników, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska. 

Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zapewniające wysoką jakość usług. Posiadamy nowoczesną malarnię proszkową z technologią gwarantującą doskonałe przygotowanie i trwałość powłoki malarskiej. Trwałość i jakość powłoki malarskiej sprawdzane są cyklicznie za pomocą testów w komorze solnej. Oferujemy również malowanie wraz z ochroną antykorozyjną w systemie DUPLEX. Warstwa cynku w formie podkładu łączy się z materiałem tworząc alternatywę dla ocynku ogniowego lub galwanicznego. 

Stosujemy technologie, które oszczędzają czas i pieniądze

Stosujemy technologie, które oszczędzają czas i pieniądze naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować innowacyjne technologie obróbki blach. Firma inwestuje własne środki finansowe w celu rozwoju. Dodatkowo wdrażamy nowoczesne rozwiązania w oparciu o projekty unijne, współfinansowane ze środków unijnych.

Zapraszamy firmy działające w branży metalowej do telefonowania i rozmowy z kompetentnym przedstawicielem w sprawie potrzeb produkcyjnych. Współpracujemy ze wszystkimi firmami z UE poszukującymi renomowanego dostawcy produktów i usług w zakresie produkcji części nierdzewnych, aluminiowych i metalowych.

Wydajność

Wykorzystując sterowanie CNC, optymalizację i nadzór inżyniera jesteśmy w stanie wyprodukować wiele różnych części w krótkim czasie.

Precyzja

Doświadczenie naszej załogi, nowoczesne oprogramowanie technologiczne oraz sterowanie CNC prowadzi do wysokiej jakości i dokładności przy powtarzalności kształtu produkowanych detali.

Możliwości

Nasz park maszynowy obsługuje detale do 4000 mm x 2000 mm (cięcie laserowe). Maksymalna długość gięcia do 3100 mm i grubość do 25 mm. Maksymalnie 3000 mm x 1500 mm x 850 mm do malowania proszkowego.

Zapytaj o wycenę

Wypełnij poniższy formularz i załącz niezbędne pliki.

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu Twojej prośby.

Jeśli chcesz przyspieszyć obsługę i uzyskać bezpośrednie informacje, skontaktuj się z nami telefonicznie lub pisząc na adres kontakt@dachnad.pl