Oferta modułowych wiat garażowych

Nasz wiata stalowa może zostać zaadaptowana do prawie każdej nieruchomości dzięki modułowemu systemowi. Niezależnie od rodzaju wiaty jaką chcesz wybudować, bez względu na wymiary Twojej nieruchomości do której chcesz zaadoptować budowlę jesteśmy w stanie wykorzystać warunki Twojej zabudowy i przygotować indywidualne rozwiazanie. 

Nowoczesny design dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

Nasz wiata stalowa może zostać zaadaptowana do prawie każdej nieruchomości dzięki modułowemu systemowi. Niezależnie od rodzaju wiaty jaką chcesz wybudować, bez względu na wymiary Twojej nieruchomości do której chcesz zaadoptować budowlę jesteśmy w stanie wykorzystać warunki Twojej zabudowy i przygotować indywidualne rozwiazanie. 

Rozmiary naszych wiata są tak dobierane, aby idealnie pasowały do obecnych modeli popularnych samochodów. Od mniejszego kompaktowego samochodu po dużego SUVa, kombi a nawet Multivana.

Oprócz jakości i elastyczności, nasza wiata charakteryzuje się nowoczesnym designem. Poszczególne komponenty są precyzyjnie dopasowane do siebie i tworzą harmonijny wygląd jako całość. Dodatkowo możesz wyposażyć swoje nowe miejsce parkingowe w dodatkowe elementy wykończenia.

Oczywiście, oprócz 3 standardowych kolorów: antracytowy, biały i brązowy (sepii), możemy pomalować wiatę na prawie wszystkie inne kolory z palety RAL. 

Jeśli zajdzie taka konieczność pomożemy Ci w uzyskaniu pozwolenia na budowę i dostarczymy odpowiednie dokumenty i rysunki.

Wiaty garażowe Dachnad

Zadaszenie

Standardowe zadaszenie pokrywamy blachą trapezową, jednak istnieje tutaj szeroka możliwość indywidualnego dopasowania. Konstrukcja każdej wiaty zapewnia na tyle dużą nośność, iż nie ma przeszkód, aby na zadaszeniu powstał zielony ogród. Rzadziej wykorzystywanym materiałem są przeźroczyste lub półprzeźroczyste panele z plexi zapewniające dostęp światła dziennego do wnętrza wiaty.

Przezroczyste pojedyncze membrany dachowe umożliwiaj częściową transmisję światła do wnętrza wiaty garażowej. 

Sufit jest naczęściej pozostawiany w surowym stanie konstrukcyjnym, jednak istnieje możliwość jego wykończenia drewnem lub arkuszami blachy co doda estetyki. 

Wymiary

podstawowe minimalne wymiary produkowanych przez nas wiat to 5m długości; 2,5m szerokości i 2,3m wysokości (użytkowej). 

Optymalnym rozmiarem wiaty garażowej jednostanowiskowej mogącej pomieścić każdy samochód osobowy wraz z bagażnikiem dachowym to 6m długości; 3m szerokości; 2,5m wysokości (użytkowej).

Prócz sugerowanymi przez nas wymiarami istnieje bardzo duża dowolność kształtowania każdej powierzchni zadaszeniowej. 

Zalety

 • Zadaszenie dostępne jako jednostanowiskowa lub dwustanowiskowa wiata garażowa
 • Możliwość budowy zadaszenie lub wiaty osłoniętej częściowo panelami
 • 5-letnia gwarancja fabryczna
 • Minimalne obciążenie śniegiem 125 kg / m² (z możliwością wzmocnienia konstrukcji do 250 kg / m²)
 • Najlepszy stosunek ceny do jakości
 • Kompleksowa obsługa od pierwszego szkicu do gotowego obiektu
 • Usługa montażu na terenie całej Polski
 • Możliwa instalacja dodatkowych udogodnień jak stacja ładowania samochodu elektrycznego lub oswietlenia
 • Stal galwanizowana lub ocynkowana
 • 10 różnych typów paneli ściennych
 • Dostępne projekty miarę
 • Możliwość dowolnej rozbudowy
 • 3 standardowe kolory oraz specjalne kolory według palety RAL
 • Usługa transportu

Odkryj możliwości, funkcje i projekty najbardziej elastycznego systemu wiat

Wiata powinna być dostosowana do warunków zabudowy i wymagań użytkowników. 

Aby spełnić ten wymóg, opracowaliśmy całkowicie elastyczny system zadaszeń, który wyróżnia się nowoczesnym designem. 

Nasze wiaty wykonane ze zabezpieczonej antykorozyjnie stali, która jest następnie malowana specjalną farbą. Wszystkie wykończenia są dopracowane, a dodatkowe materiały użyte w trakcie produkcji odpowiednio przygotowane. Dzięki temu finalny produkt charakteryzuje się najwyższą możliwą jakością ti trwałością.

Dostosowanie wiaty do potrzeb

Konstrukcja wiaty jest gotowa do przystosowania budowli do konstrukcji stojących juz budynków lub wyposażenia jej w pomieszczenia gospodarcze. 

Rozszerzenie wiaty o pomieszczenie gospodarcze najczęściej wiąże się z wykorzystaniem paneli bocznych i dodatkowych drzwi wejściowych. 

Możesz wybierać pomiędzy drzwiami wahadłowymi, przesuwnymi lub przejściem otwartym. Drzwi są wyposażone w zamek.

Panele boczne jako elementy estetyczny i separacyjny

Potrzebujesz w swojej wiacie pomieszczenia gospodarczego do przechowywania mebli ogrodowych lub innych rzeczy?

Możesz zrezygnować z szop ogrodowych i wybrać konfigurację wiaty zawierającą stosowne pomieszczenie. Może być ono zamykane lub otwarte. Jeśli zdecydujesz się je odseparować lub obudować z każdej strony do wyboru masz 10 możliwych wzorów wykończeń. 

Oczywiście nie musisz wykorzystywać paneli ściennych. Wszystkie panele ścienne można łączyć ze sobą w każdej wiacie. Dzięki temu możesz zestawić mieszankę materiałów i kolorów oraz stworzyć własne kompozycje. Oczywiście możesz także doposażyć swoje wiaty w późniejszym terminie. Nasz system został zaprojektowany w taki sposób, że nawet po latach można dodawać panele ścienne lub wymieniać je w razie potrzeby.

Dzięki naszym panelom ściennym uatrakcyjnisz akcenty wizualne i osłonisz na przykład samochód przed ciekawskimi oczami. W sumie dostępnych jest 10 różnych wzorów.

Wszystkie panele ścienne można ze sobą łączyć. Możesz więc zestawić mieszankę materiałów i kolorów według własnych upodobań i stworzyć swój własny kolarz. Nasz system został zaprojektowany w taki sposób, że nawet po latach można dodawać panele ścienne lub wymieniać je w razie potrzeby. Dzięki temu możesz być elastyczny przez cały czas!

 • Wszystkie elementy można ze sobą łączyć
 • Dzięki różnym wypełnieniom każda wiata jest wyjątkowa
 • Nawet jeśli chcesz zdecydować później – nasze elementy ścienne można doposażyć
 • Elementy ścienne z wypełnieniami są dostępne w prawie wszystkich kolorach RAL
 • Elementy ścienne pasują również do różnych wysokości
 • Poszczególne elementy można łatwo wymienić w dowolnym momencie

Wiaty wielostanowiskowe

Dzięki modułowej, a tym samym rozszerzalnej konstrukcji naszych wiat, można zrealizować niemal każdy rozmiar projektu.

Pojedyncza wiata garażowa lub podwójna wiata jest idealna dla domów jednorodzinnych i może być elastycznie ustawiana na działce. Z kolei systemy serii wiat zadaszeniowych bez problemu zaspokajają wymagania przestrzenne całych kompleksów mieszkalnych. W przypadku systemów szeregowych wszystkie opcje są również dostępne w odniesieniu do wyposażenia z elementami ściennymi jak panele ścienne lub jako dodatkowe pomieszczenia gospodarcze.

Aby pokryć duże parkingi lub otwarte przestrzenie, wiaty garażowe mogą być również budowane równolegle do siebie. Oznacza to, że dwa systemy wiaty są ustawione jeden za drugim. Odprowadzenie dachu odbywa się następnie do centralnej części budowli. Szerokość systemu rzędowego wiata nie ma znaczenia – podobnie jak późniejsze przedłużenie, które jest bardzo łatwe.

Cennik wiat garażowych Dachnad

Produkujemy absolutnie wyjątkowe wiaty garażowe, zgodnie z Twoimi życzeniami. Dlatego z uwagi na ilość możliwości oraz ograniczenia zabudowy podyktowane miejscem na działce wolimy „skonfigurować” Twój parking razem z Tobą. 

Projektujemy i budujemy na podstawie planu. Nie może to być, więc konfigurator zadaszenia. Ceny wita zależą od wielkości obiektu i od opcjonalnego wykończenia, przy czym mowa tutaj o dodatkach. Ostatecznie to Ty decydujesz o wysokości ceny wiaty garażowej, a cena jest odzwierciedleniem Twojej konfiguracji- wielkości wiaty, ścian bocznych, wykończenia sufitu, pomieszczenia gospodarczego itp.

Nasze wiaty wykonujemy z najlepszych materiałów i z należytą dbałością o detale i jakość. W porównaniu z ofertą miejscowego ślusarza cena wiaty garażowej jest zwykle znacznie niższa.